Profesionálne náradie Metabo každodenne dokazuje svoju kvalitu pri profesionálnom použití aj v najťažších podmienkach po celom svete.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE

Nástroje, ktoré zvyšujú vašu účinnosť, znižujú náklady a zachovajú vaše zdravie. To je dôvod, prečo spoločnosť Wiha vyvíja, navrhuje a vyrába výrobky, ktoré spĺňajú najvyššiu funkčnosť, odolnosť a ergonomické požiadavky.

KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej európskej priemyselnej skupiny HTC Holding, a.s. a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta. Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel a zároveň európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.”